Súťaž : Tipni si výsledok a vyhraj !

iihf_ice_hockey_world_championship_2018_1024x576_uk.jpg

Onedlho bude Slovensko žiť opäť hokejom. Preto sme sa v našej Alaturke FreshMarket rozhodli pripraviť súťaž, s názvom ,,Tipni si správny výsledok a vyhraj! ,, 
Hráme o flaškové pivá značky KARPAT, 20 % zľavy na ďalší nákup alebo obed pre dve osoby v Alaturka FreshMarket :)

PRIEBEH SÚŤAŽE :
Je to také jednoduché :) Zapojiť sa môžeš automaticky a to formou konzumácie jedla alebo občerstvenia. Pokiaľ bude hrať Slovensko proti súperovi, máš možnosť si tipnúť správny výsledok. Ak uhádneš, neminie Ťa odmena a to vo forme 4 flaškových pív Karpat a 20% zľavy, platnej do konca MS. Tipovať môžeš počas zápasu len 1 krát a časovo do vhodenia prvého buly. Odmena bude odovzdaná osobne výhercovi a to ihneď po skončení zápasu! Čo ty nato, neznie to dobre? :)

PODMIENKY SÚŤAŽE : 
- zapojiť sa môžu iba osoby staršie ako 18 rokov
- každý zápas, kde hrá Slovensko, môžeš tipnúť správny výsledok len jeden krát
- tvoj tip musí byť zapísaný a odovzdaný personálu Alaturky do vhodenia prvého buly daného zápasu
- do nedele 6.5. do 22.00 hod môžeš tipnúť celkového víťaza, ktorý vzíde z MS v hokeji
- všetci tipujúci, ktorí sa zapoja (aj keď nevyhrajú) sú taktiež zaradení do celkového zlosovania o výhru a tou je obed pre dve osoby v Alaturka FreshMarket :)

VÝHRY : 
- za každý správny tip si šťastlivec odnesie 4 flaškové pivá Karpat a 20% zľavu
- zapojenie do zlosovania o obed pre dve osoby

Bližšie informácie nájdeš na FB, alebo u obsluhujúceho personálu ☺

000028_468393_big.jpg

Ochutnaj a vypi svet s Alaturka Freshmarket

Už koncom tohto týždňa sa uskutoční prvý festival chutí a cestovania v bratislavskom FreshMarkete. 

Návštevníci podujatia budú mať jedinečnú možnosť prehliadky a  ochutnávky remeselných pív Karpat priamo v priestoroch našej Alaturky. 
Zároveň je tu možnosť nákupu fľaškových pív a Cidrov so sebou za výborné ceny .  V prípade , ak by ste potrebovali zaplatené pivá dočasne odložiť a vyzdvihnúť v iný de v týždni, náš personál Vám ich rád odloží a Vy si ich zoberiete v nasledujúcom týždni.

IMG_20180319_113127.jpg

 

 Tí menej odvážni záujemci si budú môcť zakúpiť priamo na mieste dodatočne vstupenky :  

- degustačný pohár 3€

- pohár, vzorkovú degustáciu piva, 25 vzoriek 15€

- pohár, vzorkovú degustáciu vína, 25 vzoriek 15€

Ak chcete stráviť víkend v spoločnosti chutných produktov, kvalitných prezentácií a zaujímavých ľudí, určite by ste mali prísť. 

Festival bude prebiehať v dňoch :
23. marec   19,00- 23,00
24. marec   17,00- 23,00
25. marec   10,00- 18,00

 

 

 


 

listky.PNG
listky 2.PNG

Poskladajte si firemný event na mieru a doprajte si originálny zážitok

Chcete dokonalý firemný event, no Vás tlačí čas? Máte špeciálne požiadavky pri organizovaní teambuildingu, alebo sú len Vaši kamaráti nároční? 

Na oslavu alebo  posedenie sa dôvod musí nájsť vždy. Bez obáv, všetko nechajte na nás. Na základe informácií, ktoré nám poskytnete, vytvoríme dokonalú firemnú akciu, oslavu alebo len posedenie s blízkymi . Následne všetko s precíznosťou naplánujeme a pripravíme. Vyberieme najvhodnejší priestor (či už vo Freshmarkete, alebo na Plynárenskej), zabezpečíme parkovanie a catering.

 
Pre viac info na na prevádzkach alebo FB. 

IMG-20180222-WA0011.jpg
IMG-20180222-WA0009.jpg
IMG-20180222-WA0010.jpg
cvxcbvbvcbvc.jpg

Zlavomat.sk Neodolateľný kurací či teľací kebab vo Freshmarkete

Priatelia čo poviete na kebab so zľavou ? Práve teraz na zlavomat.sk !!!! Akcia platí pre našu prevádzku Alaturka Freshmarket.
Tie najlepšie veci sú často aj najlepšie ukryté. Preto sa od nepamäti lahodné mäsko schováva do placky či žemle! 😉


Navštívte Alaturku vo Fresh Markete a vychutnajte si kurací či teľací kebab v prvotriednej kvalite, výbornej chuti a v čerstvo upečenej žemli alebo placke. Dopriať si ho môžete aj na tanieri s hranolčekmi či zeleninou. 👌👌👌 Alebo máte radšej Pide či Lahmacun? Aj na týchto tureckých špecialitách si teraz môžete pochutiť so zľavou. Voucher na zlavomat.sk /zľavové vouchre platia iba v prevádzke Alaturka Freshmarket/. Dobrú chuť! Afiyet olsun!

IMG_1748.JPG

Alaturka vo Freshmarkete otvorená !

back01.png

Od pondelka, 21.8.2017, reštaurácia Alaturka aj vo Freshmarkete. Naša tretia prevádzka sa vyznačuje štýlovým interiérom s nádychom Orientu. Hlavnou špecialitou je kurací alebo teľací kebab, ktorý výborne chutí v čerstvo upečenej tureckej žemli. Podnikovou špecialitou je Iskender Kebab. Za vyskúšanie stojí aj pide priamo z pece, turecká obdoba talianskej pizze. Výborne chutí s listovým špenátom a ovčím syrom, tureckým mletým mäsom či kebabom. Falafel, polievky a originálne turecké dezerty sú tiež súčasťou dennej ponuky. Okrem tureckých špecialít z kvalitných a čerstvých surovín ponúka skvelé otváracie hodiny, klimatizovaný interiér, vonkajšiu terasu, parkovanie a platbu kartou i stravnými lístkami. Otvorená bude každý deň, vrátane soboty a nedele, od 7.30 až do 22.00. Nájdete nás na prízemí v kompletne vynovenom rohovom priestore po Fresh Kebabe. 
Tešíme sa na vás!